Wyposażenie fitness jest użytkowane przez przedstawiciel wielu dyscyplin sportowych

Zapraszamy ksiegowosc.abacus.pl

MENU GLOWNE:

W siłowni znajduje się wiele przyrządów i urządzeń: ławki do wyciskania (z regulacją podparcia umożliwiającą obciążanie górnej, środkowej i dolnej części klatki piersiowej), gryfy do martwego ciągu, podrzutu, rwania i ćwiczeń bicepsa (uginanie przedramion stojąc), atlasy, wyciągi, dzięki którym można trenować tricepsy, mięśnie pleców, bicepsy, mięśnie naramienne.

Są też hantle do wykonywania różnych ćwiczeń na górną część ciała. Nie może zabraknąć suwnicy, która jest przyrządem do trenowania mięśni czworogłowych ud.

Na pewno znajdą się urządzenia pozwalające wyizolować mięśnie brzuchate łydek. Mogą to być przyrządy do ćwiczeń na siedząco - wtedy ciężar umieszcza się na udach lub na stojąco - wówczas obciążenie spoczywa na barkach. Suwnice innego typu nadają się do trenowania barków.

W każdym klubie są także drabinki, aby popracować nad mięśniami brzucha. Istnieje wiele ćwiczeń na tę część ciała, np. przyciąganie kolan do pasa w zwisie na poręczach albo podciąganie nóg do drabinek leżąc na ławeczce.

W dobrych obiektach jest również wyposażenie fitness. Korzystają z niego nie tylko panie - coraz częściej na zajęciach aerobiku spotyka się też panów. Wyposażenie fitness już dawno włączono do programu przygotowań sportowców dyscyplin wytrzymałościowych: siatkówki, piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej, biegania długodystansowego. Niekiedy w sali fitness można spotkać również kolarzy górskich.

wyposaĹźenie fitness

umożliwiającą

urządzenia

ciągu