Warstwowe płyty sprawdzają się w budowie lekkich obiektów handlowych, przemysłowych

Zapraszamy ksiegowosc.abacus.pl

MENU GLOWNE:

Rozbudowa zakładu, budowa nowej hali produkcyjnej, postawienie nowej siedziby jest zawsze powodem do dumy dla firmy, jej pracowników, kierownictwa i właścicieli, ponieważ oznacza to, że się ona rozwija, potrzebuje nowego miejsca, dodatkowych mocy produkcyjnych albo zależy jej na jakości obsługi klienta.

Projekt budowlany jest poważną inwestycją wymagającą pozwoleń i nakładów finansowych oraz czasu. O ile tych pierwszych nie da się ominąć (pozwolenia muszą być), tak można przyspieszyć czas inwestycji i obniżyć jej koszty. Jak? Choćby stawiając na płyty warstwowe.

Warstwowe płyty są popularnym materiałem do budowy obiektów przemysłowych, gospodarczych: hal produkcyjnych, magazynów, obiektów inwentarskich, chłodni, obiektów handlowych, zaplecza. Płyty warstwowe spełniają wszystkie wymogi określone prawem budowlanym, jednocześnie sprawia, że budynek jest lżejszy niż wznoszony tradycyjną technologią. Poza tym mniej materiałów oznacza oszczędność czasu (brak etapu prac mokrych, których nie można wykonywać przy niskich temperaturach) i pieniędzy (z racji mniejszej ilości materiałów i szybszego oddania obiektu do użytku).

Płyty warstwowe instaluje się na lekkich konstrukcjach stalowych. Materiał ten może też posłużyć za warstwę izolacyjną już istniejących ścian murowanych. Możliwości wykorzystania płyt warstwowych jest wiele.