Opakowanie na żywność produkowane jest w różnych rozmiarach i kolorach

Zapraszamy ksiegowosc.abacus.pl

MENU GLOWNE:

Wakacje spędzone w roli wędrowca są wspaniałą przygodą. Powinieneś jednak wiedzieć, że bez względu na kraj, do którego się wybierasz, i klimat tam panujący taka wyprawa wymaga odpowiedniego przygotowania się. Najważniejszy jest plecak, a raczej to, co do niego włożysz.

Zostaw w domu różne atrakcyjne rzeczy, które stanowić mogą łup dla złodziei i przestępców, odtwarzacz mp3, okulary przeciwsłonecznie, saszetki wiszące na biodrach (lepiej kupić plastikowe opakowanie z zamkiem - woreczek strunowy - i zaadaptować je na kieszeń wewnętrzną), torby fotograficzne z rzucającymi się w oczy dużymi napisami producenta, modne czapki. Generalnie unikaj obwieszania się rzeczami, które są postrzegane jako markowe, drogie.

Ważne jest ubranie. Zabierz polar, nawet jeśli jedziesz w tropiki. Zostaw natomiast dżinsy, gdyż są niepraktyczne. Łatwo nasiąkają wodą i przeto to są ciężkie, a w dodatku długo schną. Zaopatrz się w lekkie bojówki i szorty.

Zamiast frotowego ręcznika kup ten zrobiony z wiskozy albo mikrofibry. Warto w nie zainwestować, gdyż są lekkie, chłonne. Poza tym szybko schną, pozbywają się wilgoci i przez to nie gniją w plecaku.

Zapakuj pudełka na żywność. Schowasz w nich potrzebne rzeczy apteczki, maści, próbki pasty do zębów (duża tuba jest niepraktyczna) oraz elektronikę. Przydadzą się też worki na śmieci albo chociaż torebki jednorazowe.