Kalendarze ze zdjęciem ukochanej osoby mogą być miłym prezentem

Zapraszamy ksiegowosc.abacus.pl

MENU GLOWNE:

Kalendarz ze zdjęciem nadrukowanym czy kalendarz ze zdjęciem wsuwanym? Dylemat jest spory. W przypadku tego pierwszego dostajemy estetyczny produkt o najwyższej jakości poligraficznej, przejrzystym układem dni, tygodni i miesięcy.

Kalendarz z nadrukiem czy zdjęciem firmy to popularna forma promocji. Informacja reklamowa znajduje się albo nad albo pod układem dni (w przypadku kalendarzy biurkowych). Kalendarz z logo przedsiębiorstwa na pewno sprawi, że firma będzie powszechniej kojarzona. W tym celu warto rozdawać kalendarze na różnych imprezach wystawienniczych i targowych. Kalendarz z oryginalną kompozycję, wydrukowany na dobrej jakości papierze będzie się cieszył dużą popularnością wśród gości odwiedzających stoisko.

Kalendarze ze zdjęciem można zawiesić na ścianie albo postawić na biurku, ale jeśli nie jest to kalendarz planszowym, co miesiąc będziemy patrzyli na tę samą twarz albo minę, która może się znudzić. Dlatego warto rozważyć zlecenie wykonania kalendarza z wolną przestrzenią na zdjęcie. Wówczas ulubioną twarz możemy zmieniać w dowolnym momencie i wrócić do niej za jakiś czas.

Ile kosztuje kalendarz ze zdjęciem? Wszystko zależy od wielkości zlecenia. Kalendarze na zamówienie kosztują tym mniej, im więcej się ich zamówi.

kalendarze ze zdjęciem