Bezdotykowa bateria prysznicowa powinna nam służyć bardzo długo

Zapraszamy ksiegowosc.abacus.pl

MENU GLOWNE:

Armatura bezdotykowa jest stosowana w miejscach publicznych sanitariatach, z których korzysta wiele osób. Tego typu armatura sanitarna nie tylko podnosi poziom higieny (nie dotykamy brudnymi rękoma baterii), ale też przyczynia się do oszczędności w rachunkach za wodę i ścieki.

W jaki sposób? Otóż armatura bezdotykowa jest wyposażona w fotokomórkę i system automatyczny pomiar czasu. Ta pierwsza, po wykryciu ruchu, uruchamia baterię, a ten drugi - po kilku sekundach - wyłącza ją. W efekcie mycie rąk, twarzy jest szybsze i wygodne, a kran, bateria prysznicowa i inne urządzenia sanitarne czyste.

Mycie rąk pod tradycyjną baterią przypomina trochę błędne koło. Zanieczyszczonymi lub otłuszczonymi rękoma dotykami baterii, myjemy ręce i czystymi dłońmi zakręcamy brudną baterię. W efekcie czyste nie są ani dłonie, ani kran. Armatura bezdotykowa rozwiązuje ten swoisty węzeł gordyjski. Dzięki temu nasze ręce i kran pozostają czyste i wyglądają higienicznie.

Bezdotykowa bateria prysznicowa jest też bardzo praktycznym urządzeniem. Wiadomo, że pod prysznicem mamy śliskie od żelu czy mydła ręce. Zanim zakręcimy kran, możemy się poparzyć. Irytację wzbudza też sytuacja, gdy z powodu śliskich rąk nie możemy odkręcić kurka. Warto więc zainwestować w armaturę bezdotykową również w domowej łazience i kuchni.